Darmowe, 15-minutowe spotkanie?

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę terminów jaką ostatnio dysponuję, musiałam czasowo zawiesić możliwość umawiania się na darmowe spotkania.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, informuję, że zawsze możesz umówić konsultację płatną, w tym również w opcji 15 minut.

Możesz również skontaktować się ze mną mailowo, poprzez zakładkę Kontakt bądź napisać na kontakt@zanetajazdzyk.pl . Jeśli chcesz zagwarantować czas odpowiedzi na maila – możesz również wykupić konsultację mailową – wtedy odpisuję do Ciebie nie później niż w zarezerwowanym terminie.

Zastanawiasz się, czy mogę Ci jakoś pomóc? Chcesz pogadać o swojej sytuacji, możliwych opcjach, itp.?

Zastanawiasz się nad mentoringiem pod moim okiem?

Zastanawiasz się nad zakupem konsultacji, ale nie jesteś przekonana/-y, czy będę w stanie Ci pomóc?

Zastanawiasz się…

A może pozastanawiamy się razem?

Wpadnij na spotkanie online bądź jeśli preferujesz wpisz swój numer telefonu – oddzwonię!

W odpowiedzi na zapis dostaniesz maila z potwierdzeniem. W przypadku spotkania online – znajdziesz tam link do pokoju spotkania. Niezależnie od formy spotkania, mile widziany mail zwrotny (odpowiedz na maila), zawierający wszelkie informacje odnośnie tematów jakie chciał(a)być poruszyć w ramach spotkania. Im więcej będę wiedzieć na start, tym więcej jestem w stanie pomóc w dostępnym nam czasie 😉 Oczywiście mail nie jest obowiązkowy 🙂 Po prostu może pomóc nam obojgu.