Mini-grupy wsparcia

A’la Mastermind 🙂

O co chodzi w tym pomyśle?

Chodzi o to, by zebrać 3-4 osobowe grupy wsparcia w określonych tematach.

Proponowane na chwilę obecną tematy to:

 • Kierunek: Front-end – pierwsze kroki,
 • Kierunek: Front-end – grupa średniozaawansowana,
 • Kierunek: JavaScript – od podstaw,
 • Kierunek: JavaScript – grupa średniozaawansowana,
 • Tworzenie stron internetowych – pierwsze kroki,
 • Tworzenie aplikacji internetowych (dla osób z podstawami HTML/CSS/JS),
 • Kierunek: Full Stack Web Developer,

oraz dwie grupy ukierunkowane na:

 • Kierunek: Blogowanie,
 • Misja: moja pierwsza praca – wsparcie na etapie poszukiwania pracy (CV, Linkedin, portfolio, rozmowy kwalifikacyjne, itp.)

Zastrzegam, że nie wszystkie grupy będą działać jednocześnie! Powołam grupy w zależności od zainteresowania. Przykład: Jeśli będzie 20 osób zainteresowanych nauką Front-endu od podstaw – powstanie 5 grup dokładnie o takiej tematyce.

Jeśli znajdą się inne zainteresowania/tematy – pomyślę o utworzeniu grupy o innym profilu (tylko w zakresie kwalifikacji jakie posiadam).

Istnieje możliwość migracji między grupami oraz zmiany profilu – jeśli grupa zdecyduje, że zmieniły się jej „zainteresowania”.

Grupy są bardzo „umowne”. Chodzi mi o poznanie Waszych zainteresowań. A czy połączymy trzy tematy w jednej grupie czy zostaniemy przy jednym – będzie zależeć od Was 🙂

Formuła spotkania zależy w pełni od osób uczestniczących. Chodzi o jak największą wartość dodaną dla nich.

Osobiście proponuję formę a’la Mastermind:

 • jak poszło?
 • z jakimi problemami się zetknęłaś/zatknąłeś?
 • jaki plan na najbliższy tydzień?

Ale oczywiście, jeśli decyzją grupy potrzebujecie innych materiałów, mini-wykładu, jakiejś sesji live-coding – będzie to możliwe 🙂

Spotkania będą odbywać się online, poprzez Google Meet.

Koszty

Każda taka grupa obejmowałaby 3-4 spotkania płatne z góry. Uważam, że dopiero wtedy można oceniać wartość takich spotkań.

 • Pierwsze spotkanie jest zapoznawcze – może pozostawić po sobie zaciekawienie, ale i uczucie niedosytu, chaosu. Inna sprawa, że możesz wyjść wtedy z całkiem pokaźnym pakietem materiałów i planem co do dalszych kroków.
 • Drugie spotkanie na pewno wypada lepiej, ale nadal dopiero się uczę, co może być dla Was na plus, pomocne.
 • Dopiero koło 3-4 spotkania odczujesz potencjalne efekty i korzyści z takiej współpracy (albo najpóźniej koło tego spotkania).

Następnie każdy członek grupy miałby prawo zadecydować, czy kontynuuje współpracę na określonych warunkach, chce dalej uczestniczyć w grupie czy też coś zmienić (przerwać współpracę, zmienić grupę, zrobić sobie “wakacje”, itp.).

Docelowo mam nadzieję, że większość z tych grup z czasem oddzieli się i będzie funkcjonować samodzielnie, bez mojego udziału (i bezpłatnie 😉 ). Ew. ściągając mnie od czasu do czasu na część spotkań (będzie taka możliwość 🙂 ). To wszystko będzie zależało od członków grupy. Cały czas podkreślam, że chodzi o jak największą wartość dodaną dla Uczestników grupy. Dużo możemy w tym celu dostosować czy zmienić.

Aktualny cennik przedstawia się następująco:

Pakiet 4 spotkań – grupa 3-osobowa: 240 zł = 60 zł / godzinne spotkanie grupy / osoba

Pakiet 4 spotkań – grupa 4-osobowa: 180 zł = 45 zł / godzinne spotkanie grupy / osoba

Jako bonus dostajesz dostęp do Platform subskrypcyjnej, którą prowadzę. Na cały czas trwania naszej współpracy. Więcej szczegółów nt. Platformy

Jak dołączyć?

Jedynym sposobem, by dołączyć do takiej grupy na chwilę obecną jest zapisanie się na listę oczekujących.

W odpowiedzi dostaniesz ankietę z pytaniami nt. tematyki grupy, do której chcesz dołączyć, możliwych terminów spotkań, itp.

Najczęściej zadawane pytania

Na pewno się pojawią 🙂

Na chwilę obecną, jeśli masz jakieś pytanie w temacie grup – śmiało skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Kontakt bądź skontaktuj się ze mną pisząc na adres mailowy: pytania@zanetajazdzyk.pl.

Jeśli interesuje Cię kierunek: Front-end, mogą Cię zainteresować również informacje dostępne na tej stronie.

Jeśli interesuje Cię wsparcie, przegadanie jakiegoś problemu/blokady w nauce, szukasz materiałów, itp. -> pamiętaj, że zawsze możesz wpaść do mnie na konsultacje! Na start nawet za darmo 😉 Więcej szczegółów