O mnie

Nazywam się Żaneta Jażdżyk i jestem programistką.

Moja przygoda z programowaniem rozpoczęła się już przeszło 15 lat temu. Byłam wtedy w gimnazjum, totalnie zafascynowana Internetem (który wcale nie był wtedy tak dostępny jak dzisiaj 😉 ). Tworzyłam kilka blogów, wciąż na nowo wymyślając na nie szablony. Tak się zaczęło.

HTML, CSS, blogi, strony, CMS’y, PHP, chatboty, fora internetowe… Miałam nawet podejście do tworzenia własnej gry RPG. Ale poszłam do liceum i na programowanie zaczęło mi brakować czasu 😉 Jednak już wtedy wiedziałam, że to moja droga. Zdecydowałam dalej uczyć się w tym kierunku.

Skończyłam studia informatyczne na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (2009 – 2014, mgr inż.)

Od 2011 roku pracowałam w zawodzie, rozpoczynając swoją karierę jako programistka C/C++ (mobile), przechodząc poprzez aplikacje hybrydowe (mobile/web, aplikacje na telefony i smartwatche), web development: Front-end, a następnie Full Stack. Aktualnie definiuję siebie jako Full Stack Web Developer, ze skupieniem głównie na JavaScript. Od lat zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych (zarazem się tym tematem pasjonując).

Miałam również pewne doświadczenia z nauczaniem, współprowadząc zajęcia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w ramach projektu Samsung Labo (2014/2015).

W 2020 roku zebrałam się w końcu na odwagę, by połączyć swoje wieloletnie pasje. Pasję do programowania i pasję do nauczania. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Programowanie to dla mnie przede wszystkim pasja. Pasja, którą podobno potrafię zarażać 😉

Przez te wszystkie lata bywało różnie. Wiem, jak bardzo może dać w kość. Ja miałam na tyle dobrze, że od lat jestem otoczona ludźmi równie mocno zafascynowanymi programowaniem, technologią, jak ja. Tej możliwości nie ma osoba, która przebranżawia się sama, nie mając dostępu do autorytetów innych niż tych po drugiej stronie klawiatury.

Mogę być dla Ciebie wsparciem na tej drodze 🙂 Wspomóc w kryzysie. Nakreślić ścieżkę. Pomóc w określeniu priorytetów. Pomóc w przygotowaniu się do rekrutacji. Podzielić własnym, niemal 10-letnim doświadczeniem w branży.

Zapraszam do skorzystania z jednego z dostępnych produktów

Przejdź do sklepu

Na start możesz również skorzystać z darmowych, 15-minutowych konsultacji

Umów spotkanie

Zapraszam Cię również na mój blog – NetteCode, gdzie znajdziesz sporo materiałów w temacie nauki programowania czy tworzenia aplikacji webowych.

Przejdź na blog