Platforma subskrypcyjna a’la Klub

Platforma składa się z dwóch głównych części. Poniekąd to dwa powody, dla których możesz chcieć do niej dołączyć:

Materiały

Sprawdzone materiały, w oparciu o które pracuje ze swoimi podopiecznymi w ramach Mentoringu.

Pierwszy „główny” temat publikacji to „Kierunek: Front-end”, z mocnym skupieniem na JavaScript. Dalszymi planami pokieruje zapotrzebowanie ze strony moich podopiecznych oraz Społeczności wokół Platformy.

Niedługo zamierzam wznowić prace nad ebookiem roboczo nazwanym „Kierunek: Front-end, ścieżka nauki 2020+” – jestem przekonana, że część z rozdziałów wyląduje i w materiałach na Platformie, z dostępem dla Subskrybentów.

Dostępne aktualnie materiały (tematy) możesz podejrzeć przechodząc tutaj:

Materiały

Społeczność

Z dwoma kanałami:

Discord – który już działa,

Forum – które istnieje, ale narazie wszyscy i tak siedzą na Discordzie 😃

Aaa! Bo tak. Platforma już działa 🙂 Można było pozyskać darmowy dostęp na określony czas zapisując się na Listę oczekujących.

Na Discordzie Platformowym z zamierzenia bywam codziennie (z czasem mogę sobie robić wolne w weekendy, święta i od czasu do czasu urlop 😜).

Informuje o dalszych planach, nowych publikacjach, pomysłach, nad czym pracuję. Słucham Waszych potrzeb i staram się na nie odpowiadać. M.in. artykułami dostępnymi dla Subskrybentów w ramach Platformy.

Dodatkowo?

  • Min. raz na miesiąc zamknięta sesja Q&A – tylko dla Subskrybentów Platformy!
  • Dostęp do Platformy daje Ci 5% rabat, jeśli korzystasz z produktów widocznych w sklepie (przy zakupach musisz się zalogować i mieć aktywny dostęp, by zniżka się naliczyła).
  • Wiesz pierwszy/pierwsza o tym nad czym pracuję, kiedy startuje sprzedaż (czy przedsprzedaż).
  • Masz szansę zyskać zaproszenie na beta testy, pilotaż, darmowy dostęp do moich kolejnych produktów czy usług (zawsze na początku oferuje je za darmo, tak było w przypadku i Konsultacji, Konsultacji++ jak i samej Platformy).

 

Skąd myśl o Platformie?

Kiedy kilka lat temu założyłam grupę “Programowanie – wsparcie na starcie”, wyglądało to trochę inaczej. Nie było tam wielu osób, a większość obecnych kojarzyłam niemalże z nazwiska. Wiedziałam, że Patrycja uczy się tego, a Rafał tamtego. Nad czym aktualnie pracują. Chwaliliśmy się tym, co aktualnie robimy, czego potrzebujemy. Było kameralnie, było miło.

Grupa liczy aktualnie przeszło 26 tys. osób (!). I choć nadal jest mega pomocnym miejscem (polecam!), to ciężko oczekiwać, by było jak kiedyś… Może stąd ten pomysł platformy subskrypcyjnej?

Jak część z Was na pewno wie – lubię pomagać. Ale może pora, by zamiast poruszać się po wielu kanałach, skupiać się na jednym z nich, i to tym własnym.

 

Cena?

Dostęp do Platformy jest płatny i dostępny w trzech wariantach cenowych:

Pakiet: miesiąc

27 złmiesiąc

Pakiet: 3 miesięce

67 zł3 miesiące
  • ok. 22 zł / miesiąc

Pakiet: 6 miesięcy

117 zł6 miesięcy
  • ok. 19 zł / miesiąc

Pakiety poza długością nie różnią się niczym. Po prostu wykupując pakiet z dłuższym dostępem oszczędzasz.

Jeśli nie jesteś przekonany/przekonana czy to dla Ciebie – na start skorzystaj z najniższego pakietu 🙂

Dlaczego warto?

Dostęp do Discorda, na którym aktywność będzie dla mnie priorytetem. Już na start znajdziecie tam przygotowane materiały na różne tematy. Więcej pojawi się z czasem. Także nawet nie licząc dodatkowej platformy z materiałami może być sporym źródłem wiedzy. Źródłem zweryfikowanej wiedzy. Od osoby z ponad 15-letnim doświadczeniem w programowaniu, w tym niemal 9-letnim zawodowo.

Dodatkowo, raz na miesiąc będę organizować specjalny Live tylko dla aktywnych subskrybentów. Sesja Q&A, najważniejsze informacje, tematy, które pojawiły się w ostatnim okresie. Takie “spotkanie przy kawie”, na którym poruszymy tematy interesujące subskrybentów platformy.

Osoby, należące do tego “klubu” będą miały również większy wpływ na to nad czym pracuję, jakie materiały opracowuje, jakie tematy się ukażą. Będą wiedziały o tym wcześniej niż inni. Będą mogły skorzystać z przedsprzedaży, zapisać się na listę “oczekujących”. Z czasem to właśnie wśród tych osób będę wybierać osoby, które będę zapraszać na “darmową jazdę próbną” dla nowo wypuszczanych usług.

Więcej, mając z Wami kontakt poprzez Discorda czy forum, będę w stanie określić, komu najbardziej taki produkt mógłby się przydać i zaprosić na “jazdę próbną” właśnie taką osobę.

Zakładam też, że dzięki takiej platformie (klubowi), sama będę w stanie zainspirować się odnośnie potrzebnych pomocy, produktów, materiałów, potrzeb.

Oczywiście dodatkowo zniżki na wszystkie moje produkty, informacje o promocjach.

Zastanawiałam się w jakim modelu uruchomić tą platformę. Narazie dostęp będzie otwarty na stałe. W każdej chwili można dołączyć, w każdej chwili można zakończyć subskrypcję. Możliwe, że z czasem zmienię model bardziej na możliwość dołączania do “klubu” raz na miesiąc czy w innej częstotliwości.

“Subskrypcję” to na chwilę obecną za dużo powiedziane, bo sama będę musiała poczekać na min. 50-100 osób na platformie, by opłacało mi się zasubskrybować wtyczkę umożliwiającą włączenie subskrypcji na stałe. Przy 20-30 osobach, musiałabym podbić stawkę per miesiąc, by nie dokładać do tego biznesu.

Mogłabym też zapewnić wszystko, ale stawka per miesiąc musiałaby pójść w górę. Albo musiałabym dopłacać do prowadzenia tego “klubu”, a niestety aktualnie nie jestem w stanie…

Mam dużo niewiadomych w związku z tym pomysłem. Pewnie sporo wyjaśni się w trakcie. Inna sprawa, że to elementy “organizacyjne”, a mam nadzieję, że wartość dodana będzie niezależna od formy dołączania.

Nawiasem też niezłe case study, pewnie pociągnę ten temat dla zainteresowanych w ramach Discorda, działającego w ramach platformy.

Masz jakieś pytania odnośnie Platformy? Wątpliwości? Śmiało dawaj znać na platforma@zanetajazdzyk.pl

P.S. Inne projekty, nad którymi aktualnie pracuję i będę uruchamiać w następnej kolejności?