Last updated: 19.02.2021
Kolejność na liście +/- zgodna z kolejnością w jakiej będę realizować poszczególne projekty.
Last updated: 19.02.2021
Kolejność na liście +/- zgodna z kolejnością w jakiej będę realizować poszczególne projekty.
Chodzi mi po głowie kilka pomysłów, które chciałabym zrealizować. Mam wrażenie, że mogłyby stawić dużą wartość dla wielu osób. Problem w tym, że moje „wrażenie” czy „wydaje mi się” niekoniecznie może mieć odbicie w rzeczywistości. Dlatego mam do Ciebie pytanie: pomóż mi wybrać projekty, na jakich będę się skupiać w najbliższej kolejności 😉
Zawsze startując kolejny produkt zastanawiam się, czy zrobiłam to dobrze, czy to rzeczywiście powinno tak wyglądać, czy się sprawdzi, czy nie wystąpią problemy techniczne, kwestie o których nie pomyślałam.
Dlatego baaardzo na rękę byłoby mi przetestowanie usługi przed wprowadzeniem na rynek.
Wśród osób zapisanych na listę oczekujących będę wybierać osoby, którym zaproponuję skorzystanie z “darmowej jazdy próbnej”.
Przykład?
Ja przetestuje pomysł i będę spać spokojnie (albo na szybko gasić pożary :P), a ktoś będzie miał możliwość skorzystać z płatnego produktu za darmo 😉
Dodatkowo, jeśli produkt będzie bliższy realizacji, możliwe, że pojawią się kolejne formy zebrania zainteresowanych, w tym obejmujące bonus za zapis. Wszelkie bonusy jakie pojawią się na tej liście, dostaniesz jako zapisany na nią – z marszu. Nie daję jednak żadnych bonusów za zapis teraz, bo zależy mi by na listę zapisały się osoby zainteresowane opcją nie chcące zebrać po prostu bonusy z wszystkich list (z cyklu: “Złap je wszystkie!” :D).
Więcej szczegółów znajdziesz w napisanym w tym celu artykule na blogu NetteCode.
Wpisz się na listę oczekujących wypełniając poniższy formularz i zaznaczając produkty, którymi jesteś zainteresowany/zainteresowana. Opisy wszystkich produktów znajdziesz pod formularzem.
Zainteresowanie danym produktem będzie czynnikiem mocno wpływającym w jego „kolejce” do realizacji 🙂
Jeśli w trakcie czytania, nasunie Ci się coś, co mogłabym zrealizować by ułatwić Twoje życie – śmiało napisz do mnie na e-mail: kontakt@zanetajazdzyk.pl.
Jeśli brakuje Ci jakiejś opcji albo chcesz się dopytać czy w ramach którejś z tych opcji dałoby się zrealizować XYZ – dawaj znać! Poniekąd właśnie dlatego wysoko na mojej liście stoi Platforma subskrypcyjna. Zakładam, że w przyszłości to tam będę zbierać nowe pomysły na materiały, produkty, wszystko co może ułatwiać Twoją naukę czy pracę.
Jeden z najświeższych pomysłów.
Na podstawie zainteresowań będę tworzyła małe projekty zespołowe, np.
Współpraca poprzez Discord. Różne wymagane poziomy z zaangażowania w zależności od projektu 🙂 Wszystkie projekty będą miały konkretny cel: nauczenie i przećwiczenie interesującego Cię zakresu. Temat i stos technologiczny często będzie powstawać w oparciu o Twoje zainteresowanie. Ja będę odpowiadać głównie za support, zarządzanie projektem, code review, mentoring, wskazówki, itp.
Wpisz się na listę oczekujących, by mieć szansę przetestować pomysł za darmo lub skorzystać z bonusów przygotowanych na start projektu.
W odpowiedzi na zapisanie na listę dostaniesz ankietę. Proszę, wypełnij ją dla mnie. Pytam w niej o Twoje oczekiwania jak i znajomość poszczególnych tematów, technologii. Po analizie ankiet wybiorę x osób, którym zaproponuję pracę nad pierwszym projektem. Temat wybierzemy razem, podczas pierwszego spotkania.
Pamiętaj jednak, że sam projekt będzie rzeczą drugorzędną! Nie szykujemy projektu, który ma wyjść na rynek, żadnego produktu. Chodzi o przećwiczenie pewnych umiejętności, obszarów. Doświadczenie. Przekonanie się jak może wyglądać w rzeczywistości praca programisty, zwłaszcza dla osób, które nie mają jeszcze takich doświadczeń. Poznanie narzędzi 🙂
Grupy mogą zmieniać się w trakcie, członkowie grup również.
Dużo rzeczy wyjdzie w praktyce 🙂 Chce, by wszyscy mogli wyciągnąć jak najwięcej z takich projektów 😉 Tego, czego potrzebują. Zamierzam być jak najbardziej elastyczna z programem.
Chodzą mi po głowie 60-cio lub 90-cio minutowe warsztaty w temacie jak wyżej.
3-6 osób per spotkanie.
Chciałabym niedługo przetestować ten pomysł zapraszając na pierwsze warsztaty narazie 2-3 osoby.
Oczywiście warsztaty w formie online.
Interesowałby Cię taki produkt?
Wpisz się na listę oczekujących, zaznaczając zainteresowanie tym produktem.
Ale uwaga! To nie będzie kurs pt. Kierunek: Front-end. Naucz się wszystkiego czego potrzebujesz, by pracować jako Junior Front-end Developer. To byłby kurs będący alternatywą dla ebooka, prezentujący głównie ścieżkę jaką musisz pokonać. Czego się nauczyć? Nad czym skupić? Co pominąć? Jakie są alternatywy? Co jest dobrym wyborem? A co niekoniecznie?
Wpisz się na listę oczekujących, zaznaczając zainteresowanie tym produktem.
Sorry, ale pierwsze co mi się kojarzy w tym temacie to taki serwis randkowy 😀 Z tą różnicą, że tu łączyłabym w pary osoby zainteresowane nauką programowania 😛
Każda z osób wypełniałaby na wejściu ankietę.
Z każdą osób chciałabym dodatkowo się spotkać (jakieś 10-15 minut), by przegadać jej oczekiwania, czego chce się uczyć, w jakim tempie (czyt. możliwości, inne ma mama na macierzyńskim, inne student w czasie wakacji lub nie, inne singiel z pracą na pół etatu 😛 ).
Potem w zależności od wielu czynników, które pewnie też zmieniałabym wraz z doświadczeniem, łączyłabym takie osoby w pary.
Odbywałoby się pierwsze spotkanie zapoznawcze. “Para” dostawałaby pierwsze zadanie, a potem te osoby same decydowałyby jakiego zaangażowania oczekują ode mnie 😉 Czy od czasu do czasu wpaść na jakieś spotkanie wprowadzające w temat, który będą zgłębiać. Czy np. raz na jakiś czas spotkać się na spotkaniu typu “status update”. Czy też chcą pracować w pełni samodzielnie i moja rola skończyła się na ich zapoznaniu 😉
Wpisz się na listę oczekujących, zaznaczając zainteresowanie tym produktem.